Online Katalog

Plastik, Polietilen ve Sac Kovalar

Plastik, Polietilen ve Sac Kovalar
Maxi-Lift elevatör kovaları üreten ve 70'ten fazla ülkeye satış yapan bir Amerikan firmasıdır. Dünyanın farklı ülkelerinde distribütörleri bulunan bu firma, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Maxi-Lift ekipmanları, ürünlerimizi Guyanadaki pirinç çiftliklerinde, Romanyadaki farklı tesislerde, Çindeki yem tesislerinde, Kuzey Amerikadaki nehir ve liman projelerinde, Meksikadaki çimento tesislerinde ve Arjantindeki en büyük soya fasulyesi işleme tesislerinde temsil etmektedir. Maxi-Lift ismi üst kalitedeki ürünleri ve hizmet anlayışıyla uluslararası pazarda saygın bir yere sahiptir, bu yüzden sektör lideri olarak tanımlanması yanlış olmayacaktır.
 
Sektördeki müşteriler en sağlam, en uzun ömürlü kovaları talep etmektedir; bu sebeple Maxi-Lift en güçlü marka isimleri ile üretim yapmaktadır: TIGERTUFF, TIGER-CC, MAXI-TUFF, CC-MAX ve HD-MAX. Tarım ve sanayi alanındaki en büyük Fortune 500 şirketlerinin Maxi-Lift firmasını tercih etmesi, bu Amerikan markasının kalitesini açıkça göstermektedir.
 
Elevatör kovaları için 5 yeni ürün hattı geliştirip ürünlerini piyasaya süren Maxi-Lift geçen15 yılda edindiği tecrübelerle rakiplerine kıyasla daha dayanıklı, daha uzun ömürlü kovalar üretmektedir.
 
Maxi-Lift, 700'den fazla farklı boyutta, çeşitli tasarımlarla ve materyallerle üretim yaparak müşterilerine daha uzun kullanım ömrü ve güvenirlik sunmaktadır.

BENZER ÜRÜNLER

4B firması kovalı elevatör komponentleri alanında dünyada en fazla çeşide sahip ...
Top Silo Constructions (TSC) taneli ve akışkan maddeleri depolamak için yüksek kalite...
Maxi-Lift elevatör kovaları üreten ve 70'ten fazla ülkeye satış yapan bir Amer...
Morillon dip sıyırıcı, buğday, mısır, arpa, tahıl veya granül haldeki doğal haliyle akan &uu...
SERVA, Arşimet tipi U-tekne, tüp-tekne vidalı konveyörler, Redler tipi zincirli konvey&...
30 yılı aşkın tecrübe ve dünyanın birçok farklı ülkesinde gerçekleşt...
STIF, MULLER BELTEX, 4B ve MAXI-LIFT firmaları, konveyör bantları, güç transmisy...
17 yılı aşan tecrübesiyle, Hennlich toz kontrol sistemleri alanında lider konumdadır. Ü...