Online Katalog
DEPOLAMA VE TAŞIMA SİSTEMLERİ ALANINDA DANIŞMANLIK
VE ÇÖZÜM HİZMETİ

Tasarım ve üretimin mükemmel kombinasyonu, 5Smak’a güvenilirlik ve kalite katan başlıca etmendir. Bu durum, 5Smak’ı sektördeki liderlik konumuna taşıyan en önemli unsurlardan birisidir. 5Smak olarak, anahtar teslim depolama ve taşıma sistemleri projelerini, satış sonrası hizmetimizle birleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlarımızla karşılamaktayız.

cevreye duyarli
ÇEVREYE DUYARLI ÜRÜNLERİMİZ
Çevre duyarlığı önemsediğimiz prensiplerimizden biri. Bu nedenle AR-GE çalışmalarımız kalite ve üstün teknoloji arayışlarımızın yanı sıra olası çevre sorunlarına çözüm arayışlarını da kapsar.

NEDEN 5Smak?
Niteliklerini: Solution (çözüm), Support (destek), Success (başarı), Strong (güçlü), Safety (güven) 5Smak adıyla ortaya koyan firmamız, daha yola çıkarken kurucularının deneyimlerinden aldığı gücü yetenekleriyle birleştirmiş, sektörde lider birçok firmayla yürüttüğü iş birlikleri, üretim, danışmanlık hizmetleriyle güvenirliğini kanıtlamıştır.
Kendi kalite anlayışımız gereği üstün, uzun ömürlü malzeme seçimi, gerçek zamanlı kalite kontrolü, kolay bakım ölçütlerimiz dünyada adını ispatlamış sektörde saygın bir yere sahip partnerlerimizle desteklenip daha da güçlenmektedir.
Müşterilerimizin tahıl depolama ve taşıma noktasında her türlü ihtiyacını giderecek üretim çeşitliliğimiz kalite, güvenirlik, uzun ömürlülük, bakım kolaylığı ve çevreye dost oluşuyla da ön plana çıkmaktadır. Günümüzün en önemli sorunlarından biri de gelişmişlik ve yüksek teknolojiyi; sürdürülebilir, çevreye dost olma nitelikleriyle bir arada düşünme zorunluluğudur. AR-GE mühendislerimiz, müşterilerimizin karşılaştığı, karşılaşabileceği her türlü soruna en hızlı, en akılcı çözümleri üretirken çevre dostu olma gerekliğinden de ödün vermemektedir.
Uzun ömür kavramı sadece projelerimizin niteliğini belirtmekle kalmaz. Anahtar teslimi sonrası verdiğimiz bakım, çözüm önerileri, danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizle oluşturduğumuz işbirliğini de niteler. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için hızlı, akılcı çözüm önerilerimizle her ihtiyacınıza yanıt verilir.
BİZDEN HABERLER
KATILACAĞIMIZ FUARLAR
KATILACAĞIMIZ FUARLAR
- GrainTech 2016
- AgriTek / FarmTek 2016
- VICTAM Asia 2016
- SWSANA 2016
- GFFC 2016
- Blacksea Grain
- Global Grain MENA
- IAOM MNA
ÖNÜNE ÇIKACAK HER TÜRLÜ ENGELİ AŞMAYA HAZIRDIR!
ÖNÜNE ÇIKACAK HER TÜRLÜ ENGELİ AŞMAYA HAZIRDIR!
Değişmeyen tek şey değişimdir. Değişimin size nasıl yansıdığıysa sizin tepkilerinize, değişimi nasıl karşıladığınıza bağlıdır. 5Smak müşteri profili, ürün çeşitliliği, projenin coğrafi koşulları da dahil her türlü değişkene uygun anahtar teslimi projeleri, AR-GE çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri ile her türlü değ...
GÜÇLÜ PARTNERLER, 5Smak ÜRÜNLERİNE DAHA DA DEĞER KATMAKTADIR.
GÜÇLÜ PARTNERLER, 5Smak ÜRÜNLERİNE DAHA DA DEĞER KATMAKTADIR.
5Smak olarak müşterilerimize anahtar teslim depolama ve taşıma sistemleri projelerini üretmekle işimizi bitmiş kabul etmeyiz. Satış sonrası danışmanlık ve destek hizmetlerimizle uzun vadeli bir işbirliği sağlar, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını hızlı, kaliteli ve en uzun ömürlü çözümlerle karşılarız. ...
GÜVEN VE PROFESYONELLİK ÜZERİNE KURULMUŞ
BİR İŞ AHLAKINI SAVUNMAKTAYIZ.
Güvenebileceğiniz iş arkadaşlarına sahip olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bir şirketin başarılı bir şekilde büyüyebilmesi için aynı düşünce yapısına sahip insanlarla çalışılmasına inanıyoruz. 5Smak olarak sağladığımız en önemler hizmetler; kalite, yenilik, müşteri adaptasyonu, şeffaflık, sadakat ve güvenlik olarak sıralanabilir.