Online Katalog

ŞİRKET PROFİLİ


Dünyanın tüm gelişmiş ekonomileri incelendiğinde, en önemli itici gücün sanayideki gelişmişlik düzeyi olduğu rahatlıkla gözlemlenebilir. 5Smak, ülkemizin kalkınma düzeyine en anlamlı desteğin sanayi yatırımlarıyla gerçekleşeceğini düşünen ve her biri sektörün proje, üretim, arge, planlama, satın alma departmanlarında en az beş yıllık iş deneyimine sahip Armağan Barış SAYINDI, Kenan MUZAÇ ve Yasin ÖZSOY tarafından kurulmuştur.
 
5Smak olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizi tasarım ve üretimin mükemmel birleşimiyle harmanlayarak güvenirlik ve kalite çıtamızı yükseltmiş bulunmaktayız. Bu durum sektördeki liderlik konumumuzu sağlayan en önemli etmenlerden biridir. Bu noktada en önemli kanıtımız yurt içi ve yurt dışında tamamladığımız, sürdürmekte olduğumuz projelerimizdir.

5Smak HAKKIMIZDA

Tüm bu süreçlerde ürünlerimizin değerini arttıran, niteliği yüksek, sektörde adını ispatlamış partnerlerle çalışmaktayız.

Müşterilerimizin tahıl depolama ve taşıma noktasında her türlü ihtiyacını giderecek üretim çeşitliliğimiz kalite, güvenirlik, uzun ömürlülük, bakım kolaylığı ve çevreye dost oluşuyla da ön plana çıkmaktadır. Günümüzün en önemli sorunlarından biri de gelişmişlik ve yüksek teknolojiyi; sürdürülebilir, çevreye dost olma nitelikleriyle bir arada düşünme zorunluluğudur.

AR-GE mühendislerimiz, müşterilerimizin karşılaştığı, karşılaşabileceği her türlü soruna en hızlı, en akılcı çözümleri üretirken çevre dostu olma gerekliğinden de ödün vermemektedir

Hakkımızda
Hakkımızda

5Smak,  üretim öncesinde, üretim sırasında ve ürün tesliminden sonra müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her konuda depolama ve taşıma sistemleriyle ilgili danışmanlık hizmeti sunmakta, çözüm önerileri geliştirmektedir.

Müşterilerimizle uzun soluklu iş ilişkileri geliştirmek ve onlar tarafından en iyi şekilde anımsanıp referans alabilmek en temel amaçlarımızdandır. Bu nedenle en kısa sürede, en doğru çözümleri sunabilmek adına, güven duyduğumuz takım arkadaşlarıyla çalışıyor olmak gurur duyduğumuz özelliklerimizden biridir.

Sektörde saygın bir yere sahip olan 5Smak adını daha da yukarılara taşımak, ülke ve dünya ölçeğinde hizmet payımızı daha da büyütmek için çalışmalarımız devam etmekte olup her geçen gün bu yolda aşama kaydetmekteyiz